KONST / Litografier / Färglitografi 15186042
nr 1518 6042
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 1970, "Moonglow". Färglitografi, bildmått: 55x42 cm, yttermått inklusive ram: 63x49 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:01:19
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer